Meme küçültme ameliyatı ne kadar sürer?

yag enjeksiyonu ile meme buyutme nasil yapilir
Meme Küçültme Ameliyatından Sonra Ne Kadar Süre Korse Takmam Gerekir?
Nisan 27, 2022
meme 3 2
Meme Küçültme Ameliyatında Göğüsler Ne Oranda Küçülür?
Nisan 30, 2022
meme diklestirme 3

Meme küçültme ameliyatı ne kadar sürer?

Çeşitli sebeplerden ötürü meme küçültme ameliyatı olmak isteyen bir kişi meme küçültme ameliyatı ile ilgili olarak hemen hemen her konuda bilgi sahibi olmak isteyecektir. Bu durumda meme küçültme ameliyatı ne kadar sürer? Ya da göğüs küçültme ameliyatı nasıl yapılır, göğüs küçültme ameliyatında acı ya da ağrı hissedilir mi? Veya da meme küçültme ameliyatı sonrası süreç nasıl devam eder gibi pek çok soru, göğüs küçültme ameliyatı için en çok merak edilen konular arasında yer alır.

İlk önce göğüs küçültme ameliyatından söz edecek olursak bu işlem göğüsün içinde yer alan fazla doku ve yağ bezelerinin temizlenmesidir. Ancak bu işlem çok kolay yapılan bir işlem değildir. Bununla birlikte aynı zamanda çok büyük bir itina ile çalışılması gerekli olacaktır. Aksi bir durumda göğüste kist ya da kireçlenme gibi bir takım sorunlar da meydana gelebilir. Hal böyle olunca da bu tip bir ameliyatın çok kısa süreli bir operasyon olması beklenemez.

Anestezi verilmesi ve kişinin ameliyata hazır hale gelmesi gibi durumlar ile meme küçültme ameliyatı için söz konusu işlemleri de hesaba katacak olursak bu işlem tam olarak üç saat süren bir işlemdir. Herhangi bir aksilik yaşanmaması dâhilinde (hastanın anestezi sürecine beklenen zamanda girmesi gibi) üç saat sonra kişi ameliyattan çıkmış olur.

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?