HAKAN TEYMUR
11 Ağustos 2023

Meme Dikleştirme Ameliyatı Fiyatı Nedir?

Meme dikleştirme ameliyatı fiyatı nedir ?

Durumunda fiyatı değiştiren durumlar protez kullanım kullanılmayacağı, kullanılacak olan protezin kalitesi ve markası, farklı bir uygulama yapılacaksa malzemeler ve yapılan işlemin süreci ile birlikte cerrahların tecrübesine göre meme dikleştirme fiyatları tamamen değişmektedir. Meme dikleştirme fiyatları konusunda en doğru bilgiyi muayene sonrasında hekimle karşılıklı görüşerek değerlendirilebilir.

Hands covering blonde girl with yellow swimwear over white background.

Ortalama olarak meme dikleştirme ameliyatı fiyat 10 bin TL ila 50 bin TL kadar çıkabilmektedir. Çok gelişmiş olan kliniklerde konaklama ve otel gibi fiyatlarda dahil olarak yükselmektedir. En doğru fiyat bilgisi için kişilerin doktor ile görüşerek muayene olmasıdır.

Meme Dikleştirme Ameliyatı Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Göğüs estetiği genel olarak kadınların göğüslerinin estetik ve duruşu açısından istediği gibi olması için yapılır. Kadınların çoğu göğüslerinin küçük olmasından dert yakınırken bir kısmı da büyük olmasından veya sarkık olmasından yakınır. Bu sebeple cerrahi işlemler tüm kadınların tamamen iyi hissedeceği şekilde yapılır.

Meme dikleştirme ameliyatı fiyat neye göre belirlenir konusunda bunu belirleyen birçok faktör bulunur. Bunların ilki yapılacak klinik ve doktordur, bunun dışında yapılacak işlem türü gelir. Protez ile yapılacaksa bu durumda protezin marka ve kalitesi önemlidir. Buna ek olarak otel konaklamalı gibi durumlara göre de fiyatlarda artış görülür. Bu tarz bir fiyat tarifesi yurt dışından veya şehir dışından gelecek kişiler için ayarlanır.