HAKAN TEYMUR
5 Mayıs 2023

İstanbul Şişli Estetik Kliniği

Estetik kliniği, kişilere estetik ve rekonstrüktif cerrahi konusunda çözümler sunmaktadır. Söz konusu çözümlerin hepsi bireylerin istek ve arzuları ön plana alarak gerçekleştirilir.

Estetik çözümleri her ne kadar sadece dış görünüm ile ilişkilendirilse de işlevsel yapıları da olabilir. Örnek olarak rekonstrüktif cerrahi kapsamında,

 1. Annelik estetiği,
 2. Yapışık parmak,
 3. Dudak damak yarığı,
 4. Yara izi tedavisi,
 5. Ortogntik cerrahi,
 6. Yüz felci,
 7. El cerrahisi ve mikrocerrahi,
 8. Lenfödem cerrahi tedavisi,
 9. Cilt (deri) kanserleri,
 10. Meme rekonstrüksiyonu,
İstanbul Şişli Estetik Kliniği

İstanbul Şişli Estetik Kliniği

Gibi hizmetler vardır. Estetik kliniği bu gibi tedavileri kişilere göre özel şekilde planlayarak verimli sonuçlar alınmasını sağlar. Eğer bu gibi hizmetlerden ya da estetik cerrahi çözümlerinden faydalanmak istiyorsanız, Op. Dr. Hakan Teymur plastik ve estetik cerrahi uzmanı olarak aradığınız sonuçları almanıza yardımcı olmaktadır. İletişime geçerek bilgi alabilir veya randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Estetik Cerrahi

Her insan dış görünüşünün daha iyi olmasını ister. Bu sadece kadınlar değil, aynı zamanda erkekler için de geçerlidir. Estetik kliniği rekonstrüktif cerrahi işlemlerinin yanı sıra bu gibi durumlarda da çözümler sunmaktadır. Yüz estetiği çerçevesinde,

 1. Burun estetiği,
 2. Yüz germe estetiği,
 3. Kulak estetiği,
 4. Kaş kaldırma,
 5. Göz kapağı estetiği,
 6. Badem göz estetiği,
 7. Dudak estetiği,

Gibi çözümler vardır. Bunların yanı sıra estetik kliniği şu gibi hizmetleri de yine sağlamaktadır:

 1. Jinekomasti
 2. Meme küçültme ameliyatı
 3. Meme büyütme operasyonu
 4. Meme dikleştirme ameliyatı
İstanbul Şişli Estetik Kliniği

İstanbul Şişli Estetik Kliniği

Eğer estetik kliniği tarafından sunulan bu gibi hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, hayal ettiğiniz sonuçlara Op. Dr. Hakan Teymur ile kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Nasıl Yapılır?

Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi kapsamında farklı tedaviler vardır. Hasta profilleri her birinde farklılık gösterir. Tüm işlemler kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre planlandığı için kişiden kişiye farklılıklar gözlemlenir.

Bunun dışında uygun hasta profili de vardır. Hastalara operasyon uygulanmadan önce doktor tarafından muayene edilmekte ve testler yapılmaktadır. Eğer herhangi bir problem olmadığı, işlemlerin uygulanabileceğine hekim tarafından karar verilirse planlama aşamasına geçilir.