PLASTİK REKONSTRÜKTİF ve ESTETİK CERRAHİ

Op. Dr. Hakan Teymur


Op. Dr. Hakan TEYMUR 1980 Kıbrıs doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Kıbrıs’ta tamamlamıştır. 1997 yılında K.K.T.C birincisi olarak Hacettepe Tıp Fakültesini kazanarak tıp eğitimine başlamıştır.

Üniversite mezuniyeti ardından Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi branş eğitimini Ege Üniversitesinden almış ve zorunlu hizmetinin ardından Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde çalışmaya devam etmiştir. Bu süreçte kendi kişisel gelişimi yanında yeni Plastik Cerrahi hekimlerinin eğitiminde de rol üstlenmiştir.

Mesleğini seçmesindeki en büyük neden, üniversite yıllarında staj yaptığı dönemde, Plastik Cerrahi’nin yaratıcılık, titizlik, tasarım kabiliyeti ve el becerisi gerektiren bir alan olduğunu anlaması ve kendine bu yolda bir hedef seçmesi gerektiğini düşünmesidir. Mesleki hayatı boyunca Plastik Cerrahi’nin en zorlayıcı ameliyatlarını yapmaya gayret etmiş ve kendisini bu alanda geliştirmeye çalışmıştır. Eğitimin hayat boyunca devam ettiğinin bilince olarak, yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olmaya çalışmaktadır.

Avrupa Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kurulu Yeterlilik Belgesine (EBOPRAS Board Certificate) sahip olan Op. Dr. Hakan TEYMUR, doğumdan hayatın ileri evrelerine kadar görülen tüm Plastik Cerrahi problemlerine yönelik, hem Estetik hem de Rekonstrüktif cerrahi alanlarında hastalarına hizmet sunmaya devam etmektedir.1230

Operasyon


12

Yıl Deneyim


11

Konferans


2

Ödül


EBOPRAS - AVRUPA PLASTİK CERRAHİ YETERLİLİK BELGESİ
(European Board Of Plastic, Reconstructive And Aesthetic Surgery)

Ebopras; Avrupa plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi yeterliliğidir. Ebopras.org adresli resmi internet sitesinden de incelenebileceği gibi, Avrupa Plastik Cerrahi Derneği tarafından yılda bir kez düzenlenen yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda verilen bir mezuniyet sonrası yeterliliktir. Ebopras bir kalite belgesidir (Quality Recognition).

Op. Dr. Hakan TEYMUR 6 Kasım 2016 tarihinde bu belgeyi almıştır.

Open chat
1
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?