OP. DR. HAKAN TEYMUR

Plastik, Rekonstrüktif ve
Estetik Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Hakan TEYMUR 1980 Kıbrıs doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Kıbrıs’ta tamamlamıştır. 1997 yılında Hacettepe Tıp Fakültesini kazanarak tıp eğitimine başlamıştır.

Üniversite mezuniyeti ardından Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi branş eğitimini Ege Üniversitesinden almış ve zorunlu hizmetinin ardından Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde çalışmaya devam etmiştir. Bu süreçte kendi kişisel gelişimi yanında yeni Plastik Cerrahi hekimlerinin eğitiminde de rol üstlenmiştir.

Mesleğini seçmesindeki en büyük neden, üniversite yıllarında staj yaptığı dönemde, Plastik Cerrahi’nin yaratıcılık, titizlik, tasarım kabiliyeti ve el becerisi gerektiren bir alan olduğunu anlaması ve kendine bu yolda bir hedef seçmesi gerektiğini düşünmesidir. Mesleki hayatı boyunca Plastik Cerrahi’nin en zorlayıcı ameliyatlarını yapmaya gayret etmiş ve kendisini bu alanda geliştirmeye çalışmıştır. Eğitimin hayat boyunca devam ettiğinin bilince olarak, yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olmaya çalışmaktadır.

1230
Operasyon
12 yıl
Deneyim
11
Konferans
2
Ödül
logo1

EBOPRAS - AVRUPA PLASTİK CERRAHİ YETERLİLİK BELGESİ

(European Board Of Plastic, Reconstructive And Aesthetic Surgery)

Ebopras; Avrupa plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi yeterliliğidir. Ebopras.org adresli resmi internet sitesinden de incelenebileceği gibi, Avrupa Plastik Cerrahi Derneği tarafından yılda bir kez düzenlenen yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda verilen bir mezuniyet sonrası yeterliliktir. Ebopras bir kalite belgesidir (Quality Recognition).

Op. Dr. Hakan TEYMUR 6 Kasım 2016 tarihinde bu belgeyi almıştır.

logo2